Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
udalosti, na ktorých nesmieš chýbať

Robíme eventy

Pripravujeme vzdelávacie prednášky pre širokú verejnosť so zaujímavými témami od sebarozvoja, až po jednotlivé oblasti digitálneho marketingu.

Marketingovica

Marketingovica je najväčšia networkingová párty marketérov na Slovensku. Chceš zažiť večer plný marketingových vtipov, vychytávok či zoznámiť sa s novými ľuďmi z oboru? Stačí sa prísť rozbiť na najväčšiu párty marketérov.

Digitálna univerzita

Ďalší jedinečný koncept z našej dielne. V rámci akadémie otvárame brány pre všetkých nadšencov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o online marketingu. Naše odborné prednášky bývajú vypredané a zúčastnení si z nich odnášajú množstvo zaujímavých informácií. Okrem toho pripravujeme série workshopov na jednotlivé témy z online marketingu.

Webináre & odborné prednášky

Pravidelné bezplatné prednášky vedené odborníkmi, ktoré sú určené nielen pre študentov, ale aj marketérov a verejnosť. Prispôsobujeme sa aktuálnej situácii a organizujeme odborné prednášky či už v online alebo offline forme. 

Make it Digital

“Make it digital” je séria konferencií zameraná na odborné prednášky v oblasti digitálneho podnikania a online marketingu. Prináša najnovšie trendy a prípadové štúdie z praxe.

Self Development Masters

Vzdelávací formát, v rámci ktorého rozoberáme témy osobnostného rozvoja. 

Digifest

Digifest je najväčšia marketingová akcia v outdoore! Už 12. augusta sa na Tyršáku môžeš tešiť na networking a skvelú zábavu s kolegami z marketingovej brandže.

dobré skutky

Pomáhame neziskovkám rásť

Združujeme marketérov a nadšencov, aby sme pomáhali neziskovým organizáciám rásť v online svete a zvyšovali ich pozitívny spoločenský dopad.

Digitálni anjeli

Poslaním projektu Digitálni Anjeli je odborne pomáhať neziskovým organizáciám a dobročinným projektom napĺňať svoje ciele s využitím nástrojov, ktoré marketing ponúka. Prepájame marketérov s neziskovkami, aby pomáhali šíriť dobro a robiť svet krajší.

online kurzy

Spolupracujeme na vytváraní edukačných webov

Naši členovia majú možnosť si vyskúšať svoje znalosti v praxi pre externých klientov a ich projekty. Spolupracujeme na vzdelávacej platforme Napreduj.online, ktorá ponúka príležitosti pre vzdelávanie v rôznych oblastiach.

NAPREDUJ_ONLINE

Napreduj.online

Platforma na online kurzy a webináre z oblasti marketingu a osobnostného rozvoja. 

vzdelávanie na prvom mieste

Edukujeme našich členov

Členov Digital Marketing Clubu učia skúsení manažéri a experti z praxe ako sa stať moderným pozitívnym lídrom, ku ktorému budú zamestnanci vzhliadať. 

Positive Leadership Academy

Positive Leadership Academy je ročný bezplatný vzdelávací projekt pre študentov vysokých škôl, zameraný na rozvoj zručností v oblasti moderného vedenia a motivovania ľudí. Cieľom projektu je priblížiť myslenie správneho vodcu tímu, posúvať svoje hranice, a to interaktívnou, neformálnou no odbornou formou. PLA  ponúka aj možnosť si všetky vedomosti vyskúšať prakticky na reálnych projektoch a tak si odniesť do života cenné skúsenosti a referencie.