Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Novinky

Prestížne ocenenie na DIGITAL PIE 2019

Tento mesiac sme dosiahli skutočne krásny úspech. V prestížnej marketingovej súťaži sme získali vzácne ocenenie – DIGITAL Special Award za výnimočný prínos v digitálnom marketingu. Súťaž sa každoročné koná pod vedením spoločnosti ADMA. Tento rok to bol už jej tretí ročník a naozaj stál za to.

O čom je DIGITAL PIE?

Súťažiaci sú hodnotení na základe ich prínosov a aktivít v oblasti digitálneho marketingu, pričom sa hodnotia vždy projekty vytvorené v predchádzajúcom kalendárnom roku.  

DIGITAL PIE pozostáva z troch častí – P ako Performance (výkon), I ako Idea (myšlienka) a E ako Execution (prevedenie). Pri Performance kategórií porota sleduje merateľné ciele, v kategórií Idea sa zameriava na celkovú zaujímavosť nápadu, a kategória Execution je o spôsobe spracovania.

A čo za to?  

Cieľom každej agentúry, samozrejme, bola hlavná cena DIGITAL PIE 2019. No z tohto marketingového koláča si mohli odkrojiť viacerí. Agentúry mali možnosť okrem hlavnej ceny získať aj vedľajšie ocenenia, teda DIGITAL Nominee, DIGITAL PIE Agency 2019, DIGITAL Special Award, IAB Slovakia Special Award a špeciálne ocenenie DIGITAL Rising Stars.

Najlepší z najlepších

Najväčšiu radosť tento rok mali v agentúre Triad Advertising, keďže sú absolútni víťazi súťaže, a minulý rok získali cenu v našej kategórií.  Ale smutní sme určite nezostali ani my.

digital pie

Takéto okamihy nás len utvrdzujú, že to, čo robíme, všetka naša práca a úsilie, majú skutočný význam a reálny dopad. Digital Marketing Club každoročne organizuje veľké známe marketingové podujatia, ale aj menšie eventy a veľa zaujímavých marketingových projektov, workshopov a pobytov. Medzi naše topky patria konferencia Make It Digital, najväčšia networkingová párty Marketingovica, Digitálni anjeli, série prednášok v pravidelných intervaloch pre verejnosť a mnoho iného, a veríme, že toho budeme robiť ešte viac a ešte lepšie ☺.

Gratulujeme všetkým víťazom a tlieskame všetkým zúčastneným. Tento rok Triad, budúci rok my. ☺

Author

DMC team