Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Vzdelávanie

Nauč sa robiť web stránky

Máš vlastný web a už  nechceš platiť veľké peniaze za úpravu stránky niekomu inému? Chceš si vytvoriť vlastný blog a písať články, alebo si chceš vytvoriť novú web stránku pre svoje podnikanie? Pokiaľ s tvorbou webu nemáš žiadne skúsenosti, s najväčšou pravdepodobnosťou hľadáš firmu, ktorá to urobí za teba. Ceny nemusia byť vždy pre teba prijateľné, preto sa môžeš rozhodnúť naučiť sa robiť weby aj ty.

Jedna z ciest, ako môžeš vytvárať pekné weby je naučiť sa ovládať redakčný systém WordPress.  Neboj sa, nie je to nič zložité. WordPress je jeden z užívateľsky najjednoduchších spôsobov ako vytvoriť web stránku. Nepotrebuješ žiadnu znalosť z programovania.  Úplne ti postačia základné poznatky používania PC a internetu pretože WordPress väčšinu práce urobí za teba, a to dokonca úplne zadarmo. Aj to je jeden z dôvodov prečo tento systém používa väčšina stránok na svete.

S WordPressom ťa naučíma pracovať aj našom workshope – počas jedného dňa zvládneš základy, aby si mohol začať. Po absolvovaní workshopu budeš vedieť ako funguje WordPress, ako vytvoriť a upravovať obsah podstránok a článkov, naučíš sa pracovať s multimédiami na stránke, vytvoriť si štruktúru webu, budeš vedieť pridávať na web rôzne pluginy ako formulár, galériu, mapu  a pod.

Postará sa o to Tomáš Bugáň, ktorý vedie vlastnú digitálnu agentúru BugesWeb, a tiež pôsobí ako lektor a konzultant v oblasti tvorby webov vo WPAcademy. Má rozsiahle praktické skúsenosti s WordPressom o ktoré sa s tebou veľmi rád podelí.

Navyše z Workshopu neodídeš len s novými poznatkami, ale aj s certifikátom o absolvovaní školenia, ktorý môže byť účinný pri hľadaní lepšej práce.

Pozri si kurz o robení webstránok.

Author

DMC team