Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Vzdelávanie

Poď na konferenciu Social Media Masters a vyťaž zo sociálnych sietí maximum!

Kde robiť marketing, ktorý zasiahne čo najväčšie publikum? Na sociálnych sieťach! Marketérom umožňujú spojiť sa s potenciálnymi zákazníkmi tam, kde denne trávia hodiny: na Facebooku, Instagrame, TikToku, LinkedIne, či Twitteri. Social media marketing je spojením kreativity, stratégie a trendov. Ako z neho vyťažiť čo najviac a dosahovať čo najlepšie výsledky? To sa dozvieš už 7.4. na konferencii Social Media Masters!

Social Media Masters je v poradí už 13. konferenciou zo série Make it Digital. V Digital Marketing Clube sme zorganizovali už 12 úspešných vzdelávacích eventov s viac než 50 špičkovými spíkrami, ktoré prilákali cez 3000 návštevníkov. Aj Social Media Masters nadviaže na kvalitu predchádzajúcich ročníkov a prinesie to najlepšie, čo slovenský marketing ponúka – ostrieľaných spíkrov, praktické prednášky, aktuálne trendy a cenné rady. Na koho a na čo sa môžeš tešiť?

Večer konferencie Make it Digital otvorí náš moderátor, Tony Dúbravec. Tony je v social media marketingu ako doma už viac než 10 rokov. Za tento čas spravoval účty viacerým známym slovenským aj medzinárodným značkám. Svoje know-how posúva ďalej ako mentor a lektor študentom Digitálnej Univerzity a keď sa nevenuje socials, nájdeš ho pri nahrávaní svojich podcastov Doba digitálna, či Tony Dúbravec Podcast.

Jedným z hlavných bodov konferencie budú 4 praktické prednášky. Svetom LinkedInu ťa prevedie spoluzakladateľka prvej slovenskej agentúry zameranej na túto sociálnu sieť, Ivana Brutenič. Svojou prednáškou ťa presvedčí, že aj slovenské brandy vedia robiť špičkový LinkedIn marketing! So svojou sestrou zodpovedá za LinkedIn stratégie firiem ako VÚB, Generali, dm drogerie, Lidl, Goodrequest, či CloudTalk.

Má marketing na Facebooku budúcnosť? Čo je jeho hlavným problémom a oplatí sa doň investovať čas a kreativitu? Na tieto otázky ti odpovie Ján Papač pôsobiaci v aktuálnej agentúre TRIAD, pod ich značkou Criss Cross. Má na starosti vedenie mediálneho tímu a na konferencii ti prezradí, aké má slovenský Facebook marketing výhliadky do budúcna.

Make it Digital ozvláštnime tohtoročnou novinkou – One on One rozhovorom na tému Instagram s človekom, ktorý touto sieťou žije doslova každý deň. Reč je o Rasťovi Kiavčinovi, ktorého poznáš skôr pod jeho pseudonymom, @digitalnastrategia. S adminom jedného z najsledovanejších marketingových účtov slovenského Instagramu sa porozprávame o tom, čo stojí za úspechom na tejto sociálnej sieti.

Tešiť sa môžeš aj na tradičnú panelovú diskusiu, na ktorej ani tentokrát nebudú chýbať zástupcovia jedných z najzvučnejších firiem a agentúr. Na tému Socials naprieč trhmi bude diskutovať Alena Popovičová, Head of Marketing Communication v Tatra banke

Alena má s marketingovou komunikáciou dlhoročné skúsenosti, nakoľko ju Tatra banka vedie vo veľkej miere práve na sociálnych sieťach. Spoločnosť jej bude robiť Richard Veselényi reprezentujúci Wolt. Momentálne tam pôsobí ako freelance marketér, no má za sebou aj rok na pozícii Marketing Associate s fokusom na sociálne siete. Posledným členom trojice bude Martin Rajec, Digital Ideamaker Lead Zaraguzy, ktorá si dlhé roky drží popredné miesto medzi agentúrami nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Práve Martin v nej zodpovedá za social media tím spravujúci kampane klientov ako Slovenská sporiteľňa, či Popradská káva.

TikTok spôsobil medzi marketérmi poriadny rozruch a vniesol do sveta social media marketingu čerstvý, odľahčený nádych. Barbora Jozefíková, Head of Digital v agentúre Respect APP, jeho potenciál odhalila už dávno. Spravuje TikTok veľkých klientov ako je Kaufland Slovensko, tvorí kontent, stratégie a brandové identity. Vo svojej prednáške ti ponúkne rady ako preraziť a zaujať pomocou TikTok marketingu.

Záverečné zhrnutie social media stratégií ti prinesie Peter Šebo, zakladateľ jednej z najúspešnejších digital marketing agentúr, PS:Digital. Okrem svojej agentúry každý rok organizuje najväčšiu marketingovú konferenciu na Slovensku, Marketing RULEZZZ. Marketingu sa venuje už od vysokej školy a svoje skúsenosti odovzdáva ďalej na 2 vysokých školách, seminároch a vzdelávacích konferenciách.

Tak čo, presvedčil ťa náš program? Ak áno, už teraz sa na teba v mene celého Digital Marketing Clubu tešíme! Vidíme sa 7.4. o 17:00 buď osobne v Hoteli Tatra, alebo online z pohodlia tvojho domova.

Lístok si môžeš kúpiť na webe Make it Digital, kde nájdeš aj ďalšie detaily o konferencii a spíkroch.

Author

DMC team