Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Novinky

HIGHLIGHTY ROKA 2020

Ako sme sa popasovali s bláznivým, nepredvídateľným rokom 2020? 

Nie každý bol na túto “krízu” pripravený. My v DMC sme sa hneď od prvého momentu prepli do nového módu a adaptovali sa na novú situáciu. Spojili sme všetky hlavy dokopy, priložili spoločne ruky k dielu a začali intenzívne pracovať na rozrobených, ale aj nových projektoch. Hľadali sme príležitosti, ako z tejto krízy vyťažiť maximum a znova sa posunúť o level vyššie. 

Na čom sme pracovali? 

Začiatkom roka, než korona udrela v plnej sile, sme stihli pár inšpiratívnych digitálnych obedov s osobnosťami slovenského marketingu, ktorí nám predali skvelé poznatky a motiváciu.

Všetci v DMCčku máme pred sebou veľké vízie, ale na to, aby sa nám sny plnili, musíme neustále napredovať a vzdelávať sa. Sme radi, že ešte pred karanténou sme mohli odštartovať skvelý kurz POSITIVE LEADERSHIP ACADEMY. Počas celého kurzu sme sa učili ako byť lídrami, ku ktorým budú zamestnanci vzhliadať. 

Dištančné pondelkové prednášky s TOP spíkrami a so zaujímavými témami sme preniesli do online priestoru a vzdelávali ľudí z pohodlia domova. 

Podarilo sa nám zorganizovať 2 úspešné online konferencie, plné inšpiratívnych a obohacujúcich know – how od tých najlepších v obore, ktoré sa niesli v téme Video Marketing Masters a Social Media Masters

“Svet bude taký pekný, aký si ho sami urobíme” je heslo, ktorého sa hrdo a s láskou držia naši najmilší anjelici. Počas celého roka usilovne prepájali neziskovky s dobrovoľníkmi. Pripravovali rôzne eventy, vďaka ktorým dobročinným organizáciám pomáhali rásť v online svete. Za zmienku určite tiež stoja ich skvelé kampane. Počas karanténnych časov inšpiratívne vyzývali verejnosť robiť maličkosti, ktoré robia svet krajším. Vďaka tomu sa im podarilo spoločne so všetkými zapojenými andelíkmi potešiť mnohých ľudí. Kampaň “Anjelské skutky” priniesla úprimné úsmevy a ukázala, že dobro ešte stále existuje. 

V DMC sa nielen vzdelávame, ale občas vieme vypustiť aj paru a roztočiť to na legendárnej Marketingovici. Tento rok sme ju odpálili z pohodlia našich domovov v pyžamovom móde. Aspoň na chvíľu sme zabudli na „ťažké týždne“ izolácie a nechali si okoreniť večer kvalitným a trefným humorom. 

Aj keď sa už nejaký ten piatok vidíme len spoza obrazoviek a chýba nám sociálny kontakt, neustále sa snažíme si spríjemnovať večery rôznymi teambuldingami a miniaktivitkami, pri ktorých vypneme z pracovného režimu, vyčistíme si hlavu a poriadne sa zabavíme. 

Už teraz sa tešíme, čo nové nám rok 2021 prinesie a kam znovu posunieme našu latku. Samozrejme ďakujeme všetkým vám, ktorí ste sa zúčastnili našich projektov a tešíme sa z každej vašej spätnej reakcie.

Author

DMC team