Služby.

HEADHUNTING

Chýbajú vám juniori? Radi vám ich pripravíme. Chýbajú vám seniori? Hravo vám ich nájdeme. Vďaka našim niekoľkoročným aktivitám a kontaktom vám vieme pomôcť vyriešiť problémy s headhuntingom.

OUTSOURCING

V DMC je množstvo freelancerov, ktorí sú vám ihneď k dispozícií vo všetkých oblastiach online marketingu. Či už máte nárazové projekty a vyhovuje vám flexibilita alebo potrebujete dočasne vykryť svoj nedostatok zamestnancov, outsourcing je riešenie.

DIGITÁLNY AUDIT 

Využívate všetky nástroje online marketingu? Využívate ich efektívne? Robí pre vás agentúra naozaj maximum? Nechajte si spraviť bezplatný digitálny audit a my vám poradíme, ako byť úspešnejší v online svete.

MANAŽMENT KAMPANÍ 

Ponúkame vám komplexný manažmenť vášho online marketingu: PPC kampane a Facebook reklamy, správa sociálnych sietí, SEO, copywriting, PR články, video reklama, email marketing a pod.

GRAFICKÝ DIZAJN


Náš team mladých a kreatívnych grafikov vám navrhne trendové a fresh logo, corporate identity, vizuály, bannery, grafiku pre web a aplikácie, rollupy a plagáty. Grafický dizajn od DMC zvalcuje vašu konkurenciu.

WEB DIZAJN 

Web dizajn, tvorba web stránok či tvorba eshopu už nie je taká časovo a finančne náročná, ako tomu bolo donedávna. Nový, moderný a plne funkčný web či e-shop vám môže zvýšiť tržby už za pár dní. Nezaspite dobu!