Digitálna Univerzita.

Komplexné polročné štúdium digital marketingu

Ďalší jedinečný koncept z našej dielne. V rámci akadémie otvárame brány pre všetkých nadšencov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o online marketingu. Naše odborné prednášky bývajú vypredané a zúčastnení si z nich odnášajú množstvo zaujímavých informácií. Okrem toho pripravujeme série workshopov na jednotlivé témy z online marketingu.

Za sebou máme aj intenzívny kurz PPC academy, v rámci ktorého sme sa mohli naučiť pracovať s najpoužívanejším online marketingovým nástrojom. Absolventi získali certifikát, ktorý im umožnil ľahšie sa zamestnať v digitálnych agentúrach. S diplomom odišli všetci tridsiati zúčastnení a päť z nich sa aj zamestnalo. To je dobrá bilancia.

Čo ťa čaká?

12 praktických celodenných školení, na ktorých ti experti odovzdajú svoje zručnosti. Na reálnych projektoch budeš mať možnosť rozvíjať svoje schopnosti a ak budeš mať s niečim problém, pomôže ti tvoj osobný mentor. Ak zvládneš všetky prednášky a projekt, po absolvovaní záverečnej skúšky získaš uznávaný certifikát. Okrem toho ťa na našej digitálnej univerzite čaká ešte oveľa viac.

skolenie
skolenie
certifikat