Chceš patriť medzi lídrov online marketingu ? Staň sa aktívnym členom nášho Digital Marketing Clubu a vyber si z pracovných pozícií, ktoré práve obsadzujeme.

Za 7 rokov nášho pôsobenia sme už vychovali množstvo úspešných marketingových špecialistov či majiteľov vlastných digitálnych agentúr, medzi ktorých môžeš patriť aj ty.

Už po roku členstva a aktívneho pôsobenia v našom klube môžeš získať Certifikát online marketingového špecialistu, ktorý ti pomôže preraziť v top agentúrach.

Vzdelávať sa budeš prostredníctvom našich projektov ale nebudú chýbať ani prednášky a workshopy s expertami z praxe či vlastný mentor na tebou zvolenú oblasť. Odmenou za tvoju usilovnú prácu budú skúsenosti a prax, kontakty, referencie do tvojho CV ale aj vzdelávacie aktivity v nevyčísliteľnej hodnote. Zažiješ aj množstvo zábavy, spoznáš skvelých ľudí a odnesieš si zážitky na celý život.

Všetky naše aktivity a projekty nájdeš na našej webke.

Ak si sa našiel v niektorej z týchto pozícií, ozvi sa nám čo najskôr na mail:  spolupraca@digitalmarketingclub.sk

Pracovné pozície v našom klube sú neplatenou stážou a zaberú ti v priemere 5 hodín do týždňa, takže sa dajú zvládnuť aj popri škole a práci. 🙂

(Nezabudni priložiť svoje CV a Motivačný list)

Web designer

Čo budeš robiť? Spravovať a aktualizovať naše webstránky ale aj tvoriť nové. Naučíš sa ako dostávať webstránky na prvé pozície v Googli. Ani nie po roku z teba bude WordPress guru.

Copywriter

Ak ťa baví písať texty a gramatické chyby ti každýkrát vypichnú oko, tak si ten správny človek na túto pozíciu. Články na našom blogu, PR texty, obsah na naše webky či pútavé headliny do newslettrov budú tvojou vizitkou. Počas roka nás čaká aj kopec prednášok, z ktorých treba urobiť kvalitný report. Ak si vždy posúval svoje poznámky z prednášok spolužiakom, teraz môžeš posúvať poznámky marketérom a budovať si na tom kariéru. Tak na čo čakáš?

Community manager

Chápeš významu a spôsobu tvorby komunít? Chcel by si sa starať o našu komunitu marketérov, tvoriť komunikačnú stratégiu, posielať newslettre, budovať dobré vzťahy a aktívny komunitný život? Tak využi našu príležitosť a rozvíjaj svoje schopnosti.

Grafik

Je tvojim snom stať sa profesionálnym grafikom? U nás máš možnosť dostať príležitosť učiť sa na zaujímavých projektoch a tvoriť brutálne vizuály. Budeš robiť bannery, plagáty, grafiku pre web a sociálne siete pre naše projekty a eventy. K dispozícií ti bude aj mentor, ktorý ťa bude viesť a pomáhať ti napredovať.

Video maker

Kdekoľvek sa nachádzaš, prídeš si ako vo videu? V hlave už vidíš pútavé zostrihy z eventov, párty či prednášok ? Ak si už niekedy v živote točil či strihal video a nebojíš sa ani animácií, tak nám určite napíš. Kreativite sa u nás medze určite nekladú.

Social media manager

Vieš tvoriť obsah, ktorý dostane tisícky lajkov? Neustále refreshuješ feed a okamžite zdieľaš každú novinku, ktorá ťa zaujme? Kreativita a schopnosť komunikovať s našimi fanúšikmi je to, čo potrebujeme. Dychberúce Instastories či virálne posty sypeš z rukáva. Naše eventy napĺňame hlavne cez sociálne siete, preto ich treba vedieť efektívne doručiť ku cieľovej skupine. Ak ti to niečo hovorí, ozvi sa nám!

Manager oddelenia Brandu a PR

Chcel by si všetkým vyššie uvedeným pozíciám šéfovať? Manažment máš v krvi ? Mať na starosti celé oddelenie nie je jednoduché a preto hľadáme odborníka na dokončené tasky a dobrú spätnú väzbu. Chýba nám stratég, niekto, kto rozmýšľa 5 krokov dopredu aj za ostatných.

Event manager

Chceš organizovať najväčšiu networkingovú párty marketérov alebo konferenciu pre 300 účastníkov ? Najprv ťa na menších projektoch naučíme ovládať tajomstvá event managementu, a potom môžeš nadobudnúť veľké životné skúsenosti a referencie. Eventy ako Marketingovica či Konferencie Make It Digital, naše Digitálne chaty, Prednášky či Workshopy budeš mať v malíčku.

Account manager

Chceš byť accountom – digitálnym anjelom ? Tvojou úlohou bude koordinovať online marketingové projekty a prepájať odborníkov s neziskovými organizáciami. Rozvinieš svoje koordinačné schopnosti a zároveň pomôžeš svetu!

Finance manager

Baví ťa získavanie financií? Nebojíš sa osloviť sponzorov? Láka ťa naučiť sa písať žiadosti o granty? Potrebujeme niekoho, kto bude koordinovať naše financie lepšie ako Warren Buffett. Partnerstvá si však treba udržovať, preto sa budeš o našich sponzorov aj s láskou starať.

Manager interného brandu

Chceme aby sme sa u nás mali lepšie ako v Google, preto potrebujeme šikovného managera na budovanie firemnej kultúry. Tvojou úlohou bude motivovať a hodnotiť našich členov, organizovať legendárne teambuildingy a udržovať dobré vzťahy. Vytvoríš z nás extrémny lovebrand.