Chceš patriť medzi lídrov online marketingu ? Staň sa aktívnym členom nášho Digital Marketing Clubu a vyber si z pracovných pozícií, ktoré práve obsadzujeme.

Za 7 rokov nášho pôsobenia sme už vychovali množstvo úspešných marketingových špecialistov či majiteľov vlastných digitálnych agentúr, medzi ktorých môžeš patriť aj ty.

Už po roku členstva a aktívneho pôsobenia v našom klube môžeš získať Certifikát online marketingového špecialistu, ktorý ti pomôže preraziť v top agentúrach.

Vzdelávať sa budeš prostredníctvom našich projektov, ale nebudú chýbať ani prednášky a workshopy s expertami z praxe či vlastný mentor na tebou zvolenú oblasť. Odmenou za tvoju usilovnú prácu budú skúsenosti a prax, kontakty, referencie do tvojho CV, ale aj vzdelávacie aktivity v nevyčísliteľnej hodnote. Zažiješ aj množstvo zábavy, spoznáš skvelých ľudí a odnesieš si zážitky na celý život.

Všetky naše aktivity a projekty nájdeš na našej webke.

Ak si sa našiel v niektorej z týchto pozícií, ozvi sa nám čo najskôr na mail:  spolupraca@digitalmarketingclub.sk

Pracovné pozície v našom klube sú neplatenou stážou a zaberú ti v priemere 5 hodín do týždňa, takže sa dajú zvládnuť aj popri škole a práci.

(Nezabudni priložiť svoje CV a napísať nám pár riadkov o tom, prečo by sme mali vybrať práve teba)

COPYWRITER+ PR

Ak ťa baví písať texty a chceš vytvoriť kvalitný článok s pridanou hodnotou, tak určite patríš medzi nás. Ponúkame ti na realizáciu rôzne formy obsahu: blogové články, PR texty, obsah na našich weboch a sociálnych sieťach či odpovede do nášho pripravovaného chatbota. Tvorba textov je súčasťou každého nášho projektu a aktivity, vďaka čomu sa budeš môcť podieľať aj na našich najväčších projektoch ako sú Marketingovica či konferencia Make It Digital. Ak si chceš naštartovať kariéru copywritera a vytvoriť texty, ktoré si budeš môcť pridať do svojho portfólia, pridaj sa do nášho tímu.

EVENT MANAGER

Chceš organizovať najväčšiu networkingovú párty marketérov alebo konferenciu pre 300 účastníkov? Zaškolíme ťa na menších projektoch a eventoch, kde si osvojíš tie najhlavnejšie skills a postupne sa tvoj event management zdokonalí na úroveň, kedy ťa budú chcieť do každej kvalitnej event agentúry! Vieme, že relevantné skúsenosti a referencie dokážu veľa a tvoju kariéru nenávratne posunú vpred. Ak chceš mať pod palcom kvalitný tím ľudí a odovzdať ľuďom nezabudnuteľný zážitok z dňa, naše eventy čakajú len na teba. P.S. : Dúfame, že nemáš problém si na pohovore zakričať, nech si ťa môžeme naozaj otestovať.

Na ktorých eventoch sa budeš môcť realizovať?

GRAFIK

Je tvojím snom stať sa profesionálnym grafikom? U nás môžeš získať cenné skúsenosti a práce do portfólia. Bannery, plagáty, grafiky pre web či sociálne siete a množstvo iných formátov čaká len na teba. Navyše, k dispozícií ti bude aj mentor, ktorý ťa bude viesť a pomáhať ti napredovať.

GRAFIK – ANIMÁTOR

Nebaví ťa vytvárať len “nudné” grafiky vo Photoshope a rád by si obrázky aj rozhýbal? Hľadáme niekoho na tvorenie nezabudnuteľných animácií. Máme pre teba prichystaného mentora, zaujímavé projekty a možnosti vzdelávania, o ktorým sa ľuďom len sníva. Vďaka tvrdej práci si budeš musieť pridať do portfólia skvelé výstupy spolu s užitočnými kontaktmi, ktoré hneď využiješ. Šikovného animátora hľadajú totiž všade!

 

Sme partia mladých ľudí, ktorá sa navzájom podporuje a usiluje sa plniť si svoje ciele. Preto neváhaj, napíš nám a staň sa členom nášho clubu! A spolu sa budeme posúvať vpred.