O nás.

História a zameranie

Digital Marketing Club vznikol v roku 2011 na Fakulte managementu Univerzity Komenského v BA so zámerom vzdelávať študentov a pripravovať ich na prax v oblasti online marketingu a podnikania. Začal organizovať odborné prednášky, workshopy a vytvoril prostredie pre študentov, aby mohli získavať praktické skúsenosti na reálnych projektoch poskytovaním online služieb firmám.

Postupne sme naše aktivity rozšírili o konferenciu, vzdelávacie víkendové pobyty, obedy s úspešnými podnikateľmi a mentoring. Po rokoch pôsobenia náš klub vychoval stovku šikovných marketérov, preto už svoje aktivity nezameriavame iba na študentov, ale aj na odbornú verejnosť, ktorá v našom klube nájde okrem vzdelávania aj prístup k zaujímavým pracovným pozíciám a komerčným projektom.

Pozrite si prezentáciu nášho klubu

8

Rokov pôsobenia

24

Aktívnych členov

8

Konferencií

4

Marketingovice

Ing. Jaroslav Vojtechovský, PhD.

Zakladateľ & CEO Digital Marketing Clubu

 

Pred deviatimi rokmi som sa inšpiroval zakladateľom našej univerzity Jánom Amosom Komenským a jeho odkazom “škola hrou”.  Založil som školský klub, ktorý vytvára bezpečné miesto pre každého nadšenca online marketingu, ktorý sa chce vzdelávať a získavať praktické skúsenosti. Odmakané roky priniesli mnohé úspechy a ocenenia, ktoré sú zásluhou všetkých našich aktívnych aj bývalých členov, ktorým ďakujem za ich odhodlanie na sebe pracovať.

Jaroslav Vojtechovský

Filip Hamrák

CMO

Zuzana Sýkorová

HR director

Simona Siváková

Digital Angels Director

Matej Janiga

Event director

Michaela Magulová

Marketingový Manažér

Andrej Judiak

Finančný manažér

Michaela Gányovicsová

Event Manažér

Lenka Lehocká

Happiness Manažér

Barbora Vrábelová

Marketingový konzultant

Nikola Koškovská

Grafický Dizajnér

Veronika Besedová

Social Media Manažér

Petra Kocáková

Social Media Manažér

Vanessa Denisa Valterová

Account Manažér

Romana Borzová

Web Dizajnér

Lucia Ľuptovcová

Web Dizajnér

Nicol Kühn

Event Manažér

Alica Mravcová

Account Manažér

Martin Undesser

Junior Creative Manažér

Peter Valo

Grafický dizajnér

Barbora Laurová

Finančný manažér

Monika Čečotková

Personal manager

Natália Klieštiková

Projektový manažér

Kristína Mravcová

Mentor

Veronika Hesková

Mentor

Ľuboš Dubovec

Mentor

Lucia Husenicová

Mentor

Hlavný partner

Partneri