Bolo to pred pár mesiacmi, čo sa nám v hlave zrodil nápad zorganizovať najväčšiu networkingovú párty pre marketérov. Nasledovali náročné týždne plné príprav, až napokon 21. júna sa to stalo skutočnosťou. Debutová Marketingovica zožala obrovský úspech, ľudia sa bavili do skorých ranných hodín a nasledujúci deň si väčšina zúčastnených musela zobrať home office.

Kto nebol, nemusí až tak smútiť, pretože sme sa rozhodli, že z Marketingovice urobíme pravidelnú akciu. Už 18. októbra preto nesmieš chýbať v Luna Bare, kde sa presvedčíš o tom, že Marketingovica je networkingová párty, ktorá nemá v Bratislave na Slovensku obdobu.

Čo ťa čaká? Okrem toho, že upevníš vzťahy s kolegami a zoznámiš sa novými ľuďmi z tvojho odboru, sa môžeš tešiť na niekoľko hodín zábavy. Večerom ťa bude sprevádzať moderátor Juraj Chovanec z Triad Advertising. Nebude chýbať ani digitálny stand-up nabitý skvelými hosťami. Svoj originálny humor predvedú Joe Trendy, Ján Gordulič a Andrej Salner, ktorí si posvietia na pikošky marketérov.

Zábavu rozprúdi výborná hudba v podaní kapely Panty Thieves, ktorá roztancuje aj zarytých netanečníkov. Pripravili sme pre teba Digitálny kvíz, v ktorom môžeš zahviezdiť svojimi vedomosťami a vyhrať skvelé ceny. Nechaj sa zaočkovať proti mainstreamu našimi okúzľujúcimi sestričkami.

Toto všetko pre teba organizujú marketingoví nadšenci z Digital Marketing Clubu SK. Nová Marketingovica nebude taká dobrá ako minulá. Makali sme na tom, aby bola ešte lepšia. Nebudeme sa už ďalej zbytočne rozpisovať. Lístky sú ešte k dispozícii, takže vo štvrtok zober kolegov, kamarátov a známych a príď sa zabaviť. A nezabudni napísať šéfovi, že na druhý deň budeš meškať do práce (prípadne ho zober so sebou).

Lístky nájdeš na tu.