Keď sa povie online kníhkupectvo, napadne vám hneď Martinus? A čo pri značke kozmetiky, energetickom nápoji alebo mobilnom telefóne? Určite sa aj vy často pýtate, ako porozumieť sile týchto značiek a ako ich pozíciu vybudovať. Pretože aj keď máte skvelý marketing a všetko funguje, ako má, nemusíte byť prví, ktorí sa vynoria v mysli zákazníkov. A presne preto existujú lovebrandy. Čoraz viac ľudí odoláva marketingovému smogu a sústredia sa na značky, ktoré prirodzene milujú. Aj preto je ďalšia konferencia z našej dielne venovaná práve Lovebrand Masters. 

Make it Digital je séria konferencií zameraná na odborné prednášky v oblasti digitálneho podnikania a online marketingu, ktoré organizujeme už ôsmykrát. Konferencia je určená študentom, marketérom a podnikateľom, ktorým prinesú top osobnosti marketingu to najlepšie zo svojich vedomostí a praktických skúseností. Každú konferenciu sa sústredíme na kľúčovú tému, ktorá hýbe online a aj offline marketingovým svetom. 

Tento rok sme pozvali opäť tých najlepších, ktorí odpovedia na otázku, či lovebrand vôbec existuje a ako sa dá vybudovať. Júlia Micháleková, Peter Šebo,Michal Pastier, Juraj Šlesar, Vlado Kurek, Anna Sabolová a Naďa Kacera – to sú mená, ktoré vystúpia už v utorok 15. 10. 2019 o 17:00 v priestoroch Univerzity Komenského na Odbojárov 10 v Bratislave. 

Okrem skvelých spíkrov sa môžete tešiť aj na aj Zuzanu Božíkovú a Juraja Holuba zo Slido, ktorí nás budú sprevádzať celým večerom a prelúskajú sa všetkými otázkami. A čo je najlepšie, študentský lístok môžete kúpiť už za 10 eur, prípadne štandardný za 25 eur. Viac informácii nájdete TU.

Na čo všetko sa môžete tešiť: 

  • DASE – 3 veci, ktoré ma o budovaní značky naučila prax
  • TRIAD – Make AD not love
  • MARTINUS – Martinus ako lovebrand?
  • ZARAGUZA – E-commerce Brandformance, značka, ktorá doručí výkon
  • PS:DIGITAL – Svetové lovebrandy
  • LEVOSPHERE – Za všetkým hľadaj brand equity

Ak veríte, že nie všetko je o správnom nastavení PPC či SEO a často predávajú aj “nemerateľné” emócie, táto marketingová konferencia je určená presne pre vás. A ak tomu neveríte, my vás radi presvedčíme – lovebrandy hýbu svetom a ich silné postavenie bude len rásť.