Najväčšia networkingová párty marketérov je tu už po štvrtýkrát! Samozrejme sme sa snažili s programom tromfnúť tú predošlú. Zaujíma ťa čím? Čítaj ďalej!

Marketingovica sa so štvrtým ročníkom vracia do Luna Baru, takže si budeme opäť bližšie. 😊 Okrem drinkov, podporíme budovanie kontaktov aj zábavnou networkingovou aktivitou, ktorá pobeží počas celého večera. Kto nazbiera najviac vizitiek, získa jedinečné marketérske ocenenie Digitálny cheesecake. 😋

Už klasicky sa môžeš tešiť na Kahoot a Crazy kvíz z marketingového sveta. Môžeš si s kolegami zhotovovať selfiečka pri fotostene a neviazane sa baviť.

Čím ťa budeme baviť?

Ak sa ti nechce zapájať do aktivít, môžeš sa len nechať zabávať historkami marketérov. Máš jedinečnú príležitosť spoznať známe tváre marketingu z inej stránky ako na konferenciách. Tento krát sa podelí o svoje zážitky Júlia Michaleková z DASE a Peter Šebo z PS:Digital.

Čerešničkou na torte marketérskeho humoru bude Jiří Charvát, ktorý predvedie svoj marketingový stand-up. Program bez moderátora je ako plachetnica bez kapitána. Aby sme šťastne preplávali celým večerom, moderátorského mikrofónu sa ujme marketérka so zmyslom pre humor, Petra Papajová z Triadu.

Okrem tanečkov, ktoré si dáš na známe pecky v podaní kapely Let’s Roll, príde tanečný parket okoreniť tanečnica Burlesque Lotta Love svojím vystúpením Black Magic Woman. Takže každý si určite príde na svoje. 😉

Tatér Tomáš Gažovič sa minule poriadne zapotil pri vytváraní večných spomienok. Ak si to nestiholi na minulej Marketingovici, nemusíš byť smutný. Prinášame ti novú šancu na nezabudnuteľný zážitok v podobe tetovania. Mysleli sme aj na tých, ktorí sa boja svojich neuvážených rozhodnutí, a tak sme znovu prichystali vstupenky s poistením proti tetovaniu.

Nezabudli sme ani na ocenenia

Úplnou novinkou je challenge, ktorá bude určite všetkým chutiť. Vybrané agentúry si pre vás pripravili špeciálne miešané drinky, ktoré môžete počas celého večera veselo ochutnávať a hlasovať tým za ten najlepší. Vyvolená agentúra získa krásny Zlatý Shaker, ktorý si môže vystaviť na poličku a pýšiť sa sním nie len na sociálnych sieťach. Nenechaj si to ujsť a príď vyskúšať, ako chutí život v jednotlivých agentúrach. 😉

Tak neseď vo štvrtok doma a zaži s nami legendárnu párty!

Tešíme sa na teba na Marketingovici 7.11. o 20:00 v Luna Bare.

Vstupenky kupuj 👉 tu.  👈

Viac info: www.marketingovica.sk

Aby si sa lepšie naladil, vychutnaj si aftermovie z minulej Marketingovice. 👇

Ďakujeme našim partnerom

Generálny partner: SuperScale

Marketingovicu podporili: ADMA – Asociácia digitálnych marketingových agentúr, Grow with Google Slovensko, Forbes, Marketeris a Strossle.