Aj túto jar Digital Marketing Club opäť raz organizuje jedno zo svojich najväčších a najúspešnejších podujatí pre všetkých marketingových nadšencov – siedmy ročník obľúbenej konferencie Make It Digital. Konať sa bude 10.4.2019 o 17.00.

Témou tohtoročnej konferencie sú Social Media Masters z top reklamných agentúr a ich know-how v oblasti sociálnych médií. O svoje cenné marketingové skúsenosti sa podelí šesť speakrov a inšpiruje aj teba k majstrovstvu.

Kvalitný obsah vie do tvojho biznisu priniesť mnoho dlhodobých zákazníkov, rovnako ako ich ten zlý vie odstrašiť. Preto sa budú rozoberať témy ako video a grafika na sociálnych sieťach, prínosy social stories, efektívna realizácia online kampaní či kvalitný multichannel obsah.

A na koho sa môžeš tešiť? Cenné vedomosti z praxe ti odovzdajú Ján PapačTriad Advertising, Martin HolíkDioramy či Ivana VálekováJandl. Zo známych Socialists príde Alexandra Šebíková, z PS:Digital Peter Šebo a na záver rozoberie Mária HadzimováKontentina top fakty a mýty, čo na sociálnych sieťach funguje a čo je naopak, celkom zbytočné.

Celým marketingovým večerom ťa bude sprevádzať moderátor Filip Kuna zo Strossle.

Make It Digital Social Media Masters je určená pre všetkých marketérov, ktorí chcú byť ešte lepší, ale aj študentov, podnikateľov, začínajúcich influencerov a všetkých nadšencov social media. Ak veríš v budúcnosť sociálnych médií, táto konferencia je pre teba ako stvorená.

Ďakujeme všetkým našim priaznivcom. Tento ročník sa nám podarilo rekordne rýchlo vypredať. Už sa na vás tešíme!